Delivery Information

Teslimat ve İade Koşulları

Siparişiniz 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Satın aldığınız ürünler onaylandıktan sonra bir teyit e-postası tarafınıza iletilecek, kargo süreci ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

 

Özel sipariş verilen ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilecek ve tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


İade Şartları


Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde değişim veya iadesini gerçekleştirebilirsiniz.


İade edilecek ürünlerin kutusu, etiketi, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ambalajı olmayan veya hasar görmüş ürünler iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünle beraber sevk irsaliyesinin ve faturasının gönderilmesi şarttır. İade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Havale/EFT ya da Kapıda Ödeme ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

 

Ürün İade Adresi


Nil Ergüven Tekstil Limited Şirketi

Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Bakır Palas Apt. No: 5/1 Şişli, İstanbul
0 (538) 818 68 98
info@nilerguven.com